Comarch medNote

Comarch medNote – aplikacja do zarządzania Indywidualną Praktyką Lekarską

Comarch medNote

Comarch medNote, to rewolucja na rynku aplikacji do zarządzania Indywidualnymi Praktykami Lekarskimi – dlaczego? Jedną z pięciu kluczowych cech powodujących, że Comarch medNote wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, jest jego intuicyjność i prostota obsługi.

  • praca z aplikacją przypomina wypełnianie dokumentacji medycznej lub edytowanie tekstu
  • użytkowanie Comarch medNote nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy ani dodatkowych szkole
  • całość opiera się na cyfrowej wersji dokumentów znanych lekarzom z codziennej pracy

Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie pracy użytkownika – nie wymaga przełączania się między dziesiątkami okien, czy zakładek

Comarch medNote, to najbardziej przyjazna użytkownikowi aplikacja do zarządzania Indywidualną Partyką Lekarską dostępną na rynku.

Intuicyjny jak kartka papieru

Idea pracy z dokumentami. Formularze w medNote są wzorowane na papierowych wersjach dokumentów, znanych z codziennej pracy, a system bardziej przypomina edytor tekstu, niż klasyczną aplikację medyczną.

Automatyczny zapis. Zawartość uzupełnianych dokumentów jest automatycznie zapisywana w chmurze medNote, dzięki czemu nie utracisz jej w wyniku przypadkowego zamknięcia przeglądarki. Możesz również w dowolnej chwili przerwać prace i kontynuować na innym komputerze.

Wyszukiwarka wbudowana w dokumenty

Nie musisz otwierać dodatkowych okienek, by z niej korzystać. Gdy uzupełniasz treść dokumentu, system przeszukuje terminologie medyczne i katalog leków dostarczając podpowiedzi. Całość opiera się o najbardziej naturalny dla człowieka mechanim pełnotekstowego przeszukiwania fraz, dzięki któremu możesz odnajdywać hasła nawet na postawie fragmentów wyrazów.

 Niezbędne informacje zawsze pod ręką

Comarch medNote agreguje dane z różnych źródeł (m.in. dokumentów historycznych, terminologii medycznych oraz usług zewnętrznych) i dostarcza je w sposób kontekstowy. Dzięki temu nie musisz się tak często przełączać między ekranami, w łatwy sposób skopiujesz wcześniejsze rozpoznania/leki/wywiady, nie wyślesz pacjenta na niepotrzebne badania. System automatycznie wyświetli Ci informacje na temat ubezpieczenia, czy też uzupełnionych czynników ryzyka.

Wygodne wystawianie recept

Katalog leków PharmIndex. Gdy uzupełniasz receptę, automatycznie przeszukujemy dla Ciebie katalog leków PharmIndex, który otrzymujesz od nas wraz z aplikacją.

System PodpowiedziSystem podpowiedzi skraca czas potrzebny na wybranie leku, a także wyświetla aktualne poziomy refundacji, zakresy wskazań oraz informacje o dostępności rynkowej danego leku.

Informacje dodatkowe. Jednym kliknięciem uzyskasz dostęp do rozszerzonych informacji pochodzących z ChPL.

System uszyty na miarę

  • Comarch medNote daje duże możliwości konfiguracji, co pozwoli Ci go dostosować do swoich potrzeb i specyfiki pracy.
  • Twórz własne ekrany z danymi medycznymi, ukrywając informacje, które nie są potrzebne dla Twojej specjalizacji, bądź dodając nowe.
  • Oznaczaj rozpoznania i leki jako “ulubione”, by mieć do nich szybszy dostęp.